•PROF. DR. SUMRU YURDAKUL
  Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı

1978 yılında Osmangazi Üniversitesine bağlı olarak Göz Hastalıkları Ana Bilim Dalını kurmuştur. Günümüze kadar Türk Oftalmatolojisine çok sayıda bilimsel çalışmalara imza atmasıyla katkı sağlamış olup çok sayıda uzman hekim yetiştirmiştir. Etihan Cantürk de öğrencilerindendir.

Emekliliğinden sonra kendi isteği ile ÖZEL ESKİŞEHİR GÖZ MERKEZİ’nde  çalışmaya başlamıştır.

 

  •OP. DR. ETİHAN CANTÜRK
       Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı

1988 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirmiştir. 1989-1994 yıllarında Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde ihtisasını yapmıştır.
2008’den itibaren kurucusu olduğu ÖZEL ESKİŞEHİR GÖZ MERKEZİ’nde hizmet vermeye başlamıştır.
Çocuk göz hastalıkları Refraksiyon hastalıkları ve cerrahisi (Lasik, Lasek, Epilasik, PRK, Fakik IOL), Kornea hastalıkları, Glokom, Katarakt cerrahisi(Multifokal IOL, Pediatrik Katarakt Cerrahisi), Retina Hastalıkları, Nörooftalmoloji konularında çalışmaları ve sertifikaları bulunmaktadır. 

    •OP. DR. HALDUN EKREM KAYA
       Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı

2002 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuştur. 2002-2007 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde ihtisasını yapmış ve 'Anizometropik olgularda gözlük ve kapama tedavisi ile emetropizasyon süreci' adlı tezini sunmuştur. 2008-2010 yıllarında Erzurum Palandöken Devlet Hastanesinde çalışmıştır. 2010'dan itibaren ÖZEL ESKİŞEHİR GÖZ MERKEZİ’nde hizmet vermeye başlamıştır. 
   

  •OP. DR. EMİNE ÇATAK
     Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı

2005 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuştur. 2006-2011 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Ana Bilim Dalında ihtisasını tamamlamıştır. "Konjenital Nazolakrimal Kanal Tıkanıklığında Sondalama Cerrahisinin Başarısını Etkileyen Faktörler" isimli tezini sunmuştur. 2011-2014 yıllarında Bilecik Devlet Hastanesi'nde mecburi hizmetini tamamlamıştır. 2014'den itibaren ÖZEL ESKİŞEHİR GÖZ MERKEZİ’nde hizmet vermeye başlamıştır.

  •OP. DR. OKAN ÖZTÜRK
     Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı

Üniversiteyi 1998 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinde bitirmiştir. Aynı yıl İstanbul Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Göz Hastalıkları ihtisasını kazanmış ve 2002 yılında da bitirmiştir. Bu tarihten sonra Kahramanmaraş'ta mecburi hizmet ve Malatya'da askerlik görevini yapmış ve 2005 yılında Eskişehir'e gelmiş ve özel bir hastanede çalışmaya baslamıştır. 2010 yılında ABD'de Illinois Üniversitesi Eye&Ear Infirmary Hastanesi'nde refraktif cerrahide dünyaca ünlü Prof. Dr. Dimitri Azar'ın yanında Göz Hastalıklarında Görsel Bilimlerde üst ihtisasini yapmiş ve 2012'de Türkiye'ye dönmüştür. Eylül 2016'dan itibaren ÖZEL ESKİŞEHİR GÖZ MERKEZİ’nde hizmet vermeye başlamıştır.

 

  •UZM. DR. ZİYNET OTRAR
     Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı

1980 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuştur. 1984 yılında Anesteziyoloji ve Reanimasyon Bölümünden uzmanlığını aldı. 26 yıl kamu hastanelerinde (Eskişehir-Tekirdağ-Fethiye) görev yaptı. 2006 yılında emekli olduktan sonra bazı özel hastanelerde görev yaptı.
2011’den itibaren ÖZEL ESKİŞEHİR GÖZ MERKEZİ’nde çalışmaya başlamıştır.

Excimer Laser

İnsanoğlunun bulduğu en hassas neşter olan Excimer Laser ile miyop, astigmat ve hipermetrop gibi görme kusurlarınızdan kurtulabilirsiniz.