Hakkımızda

Özel Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi (EGM), şehrimizin ve bölgemizin tanınmış hekimlerinden Op. Dr. Etihan CANTÜRK'ün kuruculuğunda hizmet vermeye başladığı 30 Nisan 2008 tarihinden itibaren, HASTA KONFORU ve GÜVENLİĞİNİ amaç edinmiş, Eskişehir'de bu anlamda ilk ve tek en büyük göz sağlığı ve hastalıkları merkezidir. Bu amaçla göz hastalarının sorunlarına çözüm getirmek üzere şehrimizde yeni bir dönem başlatan EGM, verdiği İLKELİ, ETİK sağlık hizmeti, kullandığı YÜKSEK TEKNOLOJİ, Eskişehir ve Türkiye'de tanınmış PROFESÖR ve UZMANLARDAN oluşan deneyimli hekim kadrosu ve eğitimli, güler yüzlü ÇALIŞANLARI ile kısa sürede Eskişehir'de tercih edilen bir göz sağlığı merkezi olmuştur.

 

 MİSYONUMUZ

“HASTA GÜVENLİĞİ” ve “KONFORU” nu sağlamak için, takım ruhu içinde çalışan nitelikli personel ile ileri teknoloji ürünü cihazlarla hizmet vermektedir.

 

VİZYONUMUZ

İleri teknoloji ürünü cihazlar ile en iyi tıbbi malzemeyi kullanarak, çalışan ve hasta memnuniyetini ön planda tutan, bölgenin en iyi göz hastalıkları merkezi olmaktır.

 

Katarakt

Katarakt gözün şeffaf lensinin saydamlığını kaybetmesi ile görmenin azalmasıdır. Tek tedavi yönetimi cerrahi girişimdir. Gelişmiş göz içi mercekler ile en iyi görme kalitesini yakalayabilirsiniz.